• 1
  • 2
  • 3
  • 4

صفحه نخست

معرفی کتاب نبرد خدایان

معرفی کتاب فانتزی
ناگفته پیداست تاریخ، تمدن، فرهنگ و اساطیر ایران کم از دوستان شرقی و غربی خود ندارد و با هر آن نامی که به هنگام مطالعه آن‌ها، آشنا می‌شویم می‌توان داستانی آفرید که هم بر اساس حقایقی تاریخی باشد و هم تخیلات یک ذهن آفرینشگر.

تعداد این نام‌ها و ماجراجویی صاحبانشان بسیار است، ولی آنچه اندک است علاقه‌مندانی ست که دانش کافی و شهامت به دست گرفتن قلم را داشته باشند تا دنیای منحصربه‌فرد خودشان را بر اساس زندگی آن شخصیت‌ها پدیدآورند.
و آنچه از ازل شوق آفرینش را در آفریننده ایجاد کرده، وجود ستایشگران بوده و هست، و آنچه هنرمند یا نویسنده را به ادامه راه دلگرم و به بهتر شدن آثارش کمک می‌کند، کسی نیست جز مخاطب و منتقد.
گنجینه اساطیر و تاریخ ما با همه‌ی حقایق تلخ و شیرینش پربار است، مخاطبـش باشیم و با تحسین و انتقادِ (به‌جا) از نویسندگان و هنرمندان ایرانی حمایت کنیم. شاید در میان ما هم نویسنده‌ای باشد که قدرت قلم و ذهن پرشور تالکین بزرگ را دارد و یا فردوسی دیگری کاخی بلند پی افکنده و در انتظار است کسی به شکوه و عظمت آن پی ببرد.

«نبرد خدایان» نوعی فانتزی حماسی است که مرتضی رضایی نویسنده بااستعداد ایرانی آن را با ذهن خلاق خود آفریده و با قلم شیوا و دل‌نشینش نگاشته است.
دنیایی که «نبرد خدایان» در آن اتفاق می‌افتد، حکومت‌ها، آئین‌ها و مردمانی از نژادهای گوناگون دارد. ماجرای کتاب درست از اوج شروع می‌شود؛ سرزمینی گسیخته که اعضای خاندان پادشاهی‌ آن باهم اختلاف دارند، در یک‌سو فرخ همایون، شاهنشاه کیانی قرار دارد و در سوی دیگر آمیستریس، میهن بانوی این سرزمین و دخترعموی پادشاه، که خواهان مرگ و سرنگونی پسرعموی خویش است.
در میان این کشمکش‌های سلطنتی که به خیانت‌ها و خونریزی‌های هولناک منجر می‌شود، موجودی با لشکری مهیب به مرزهای این سرزمین می‌رسد، او که در این مسیر سرزمین‌های بسیاری را درنوردیده و حکمرانان را مغلوب خودساخته است، خودش را «انگره سار» می‌نامد؛ فرستاده‌ی اهریمن که برانگیخته‌شده تا فرمان خدایش را در جهان جاری سازد و با از میان برداشتن خدایان دیگر، مردم را بر آن دارد خدای او را بپرستند. .
پدرام دوشین» جادوگر پیر این سرزمین و «سوشان» پسر او گمان می‌کنند راه نابودی انگره سار را یافته‌اند؛ ولی رازی عظیم در برابر چشمانشان پنهان است و ناسازگاری‌های شاهنشاه و میهن بانو زمینه‌ساز خیانتی بزرگ می‌شود. سرانجام رویدادهای ناگوار بسیاری رخ می‌دهد و همه‌چیز در آستانۀ نابودی قرار می‌گیرد تا آنکه مردم شروع می‌کنند به پرسیدن سؤال‌هایی این‌چنین: آیا خدایان مرده‌اند؟ چرا کسی ما را یاری نمی‌کنند؟
ناامید از فرارسیدن یاری خدایان همه از خود و یکدیگر می‌پرسند چگونه می‌توان «فرستاده» را از میان برد؟
سوشان، قهرمان کتاب پیش از آنکه واپسین امید از بین برود، باید راز این پرسش را بیابد!
.
«نبرد خدایان» توسط نشر موج به‌زودی منتشر خواهد شد.
.
در حال حاضر سه فصل ابتدایی آن برای دانلود در کانال تلگرام انتشارات موج در اختیار علاقمندان قرارگرفته.
آدرس کانال را می توانید در بیوگرافی صفحه نشر موج بیابید.

کانال تلگرام نشرموج

معرفی از: مینا فخریلو @mina.fakhriloo

برچسب ها: مرتضی_رضایی,, معرفی کتاب,, فانتزی ,

تماس با ما

با خواندن کتاب های ما هزاران زندگی را تجربه کنید


دفتر مرکزی نشرموج
خیابان انقلاب، خیابان دوازده فروردین، خیابان نظری، کوچه جاوید یک ،پلاک شش واحد یک
تلفن تماس:
02166959925
02166495274
info@mowjbook.com
شماره تلگرام نشرموج:
09124126731
ساعات کاری دفتر مرکزی: شنبه تا چهارشنبه - 9 الی 17

آخرین اخبار در صفحه اینستاگرام نشرموج

مراکز فروش کتاب‌های نشرموج

کتابفروشی پنجره:
آدرس: تهران، خيابان سهروردى شمالى، ميدان شهيد قندى(پاليزى)، روبروى مركز خريد انديشه، شماره ١٩
ساعات کاری: 9 صبح الی 13- 15 الی 21
تلفن تماس: 02188511060

کتابفروشی آدمیت:
آدرس:تهران میرداماد بعد از دفینه بازار بزرگ میرداماد شماره ۲۶

ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه 9:30 الی 21:30
تلفن تماس: 02188788480