• 1
  • 2
  • 3
  • 4

صفحه نخست

معرفی رمان گرگ زاده نوشته الناز دادخواه

معرفی رمان گرگ زاده نوشته الناز دادخواه

داستان گرگ‎زاده از جایی شروع می‎شود که مایک تنها فرزند دِرِک آلفای گرگینه‎های مهتاب به سن قانونی رسیده و قرار است جانشین پدرش در گله شود، اما چیزی درون مایک است که او را از بقیه متمایز می‎کند، نفرینی که در رگ و پی او ریشه دوانده و سرنوشت نه تنها او بلکه تمامی گرگینه‎های مهتاب را تحت تاثیر قرار داده است.

در بین موجودات ماورایی که در بین ما انسان‎ها زندگی می‎کنند گرگینه‎ها به دو دسته تقسیم می‎شوند. گرگینه‎های مهتاب و گرگینه‎های سایه. اما تفاوتی که میان این دو دسته‎ حاکم است از زمین است تا آسمان. گرگینه‎های مهتاب انسان‎هایی هستند که به خاطر نفرین شدن و گاز گرفتگی تبدیل شده‎اند و یا از جفت گیری دو گرگینه مهتاب به دنیا آمده اند...اما گرگینه‎های سایه ذاتی تاریک و وحشی دارند، بی رحم و بدخو، زیرا آن‎ها انسان نیستند، بلکه آن‎ها گرگ‎هایی هستند که جامه انسان به تن کرده‎اند... داستان گرگ‎زاده از جایی شروع می‎شود که مایک تنها فرزند دِرِک آلفای گرگینه‎های مهتاب به سن قانونی رسیده و قرار است جانشین پدرش در گله شود، اما چیزی درون مایک است که او را از بقیه متمایز می‎کند، نفرینی که در رگ و پی او ریشه دوانده و سرنوشت نه تنها او بلکه تمامی گرگینه‎های مهتاب را تحت تاثیر قرار داده است. زمانیکه مایک نسبت به هرشخصی حسی از محبت یا علاقه در خود احساس کند مرگ به سراغ آن شخص می آید. زمانیکه لوسی دختری تازه وارد به دهکده وارد می‎شود عشقی ناخواسته میان او و مایک ایجاد می شود که مایک تصمیم می‎گیرد به دنبال راهی برای خنثی کردن نفرین درونش بگردد. اما آیا واقعا چنین نفرینی وجود دارد یا همه این‎ها زاده ذهن و تلقین سایرین هستند؟

با ورود تعدادی شکارچی که با هدف شکار گرگینه‎ها پا به محدوده آن‎ها نهاده‎اند داستان وارد فاز دیگری می‎شود...

بخشی از کتاب:

دست‌هام به دیوار غل و زنجیر شده بود و پوستم از فرو رفتن تیغ‎های تیز و زهرآلود می سوخت و نفس‎هام به شماره افتاده بود... نمی‎خواستم مقاومت کنم، نمی‎خواستم زنده بمونم، مرگ رو به تسلیم شدن در برابر خواسته‎های اونا ترجیح می دادم...
صدای زنانه‌ای توی بلندگو پخش شد.
«مایک؟ نمی‎خوای تبدیل بشی؟ دنیا تشنه‎ی کشف اطلاعات بیشتر در مورد گونه‎ی شماست، پروژه‌ی این آزمایشگاه سری، میلیاردها دلار هزینه برداشته... فکر می‎کنی به همین راحتی می‎ذاریم باشکست مواجه بشه؟»
صدای خنده‎اش اتاق رو پر کرد و گفت: «دختره رو بیارین. شاید مایک نیاز به یه محرک قوی‎تر داشته باشه...»
چشمام هوشیار به رو به رو دوخته شدن جایی که دختری با صورت خون‌آلود و کبودی‎های سیاه رنگ روی شونه‎هاش، بی هوش داخل محفظه‌ی شیشه‎ای پر از آب پرت شد... گرگ درونم به تکاپو افتاد، بدنم بانافرمانی از مغزم شروع به تغییر کرد، زنجیرها با صدای بلند پاره می‌شدن و پوستم شکافته می‎شد. تنها درد بود که وجودم رو در بر می‎گرفت...غرشی از اعماق وجودم نامش رو فریاد زد: «لوسی...»

خرید آنلاین رمان گرگ زاده

مشخصات:

شابک 9786229558591  
موضوع فرعی رمان ایرانی  
نویسنده الناز دادخواه  
ناشر موج  
سال انتشار 1398

خرید آنلاین کتاب های نشرموج

تماس با ما

با خواندن کتاب های ما هزاران زندگی را تجربه کنید


دفتر مرکزی نشرموج
خیابان انقلاب، خیابان دوازده فروردین، خیابان نظری، کوچه جاوید یک ،پلاک شش واحد یک
تلفن تماس:
02166959925
02166495274
info@mowjbook.com
شماره تلگرام نشرموج:
09124126731
ساعات کاری دفتر مرکزی: شنبه تا چهارشنبه - 9 الی 17

آخرین اخبار در صفحه اینستاگرام نشرموج

مراکز فروش کتاب‌های نشرموج

کتابفروشی پنجره:
آدرس: تهران، خيابان سهروردى شمالى، ميدان شهيد قندى(پاليزى)، روبروى مركز خريد انديشه، شماره ١٩
ساعات کاری: 9 صبح الی 13- 15 الی 21
تلفن تماس: 02188511060

کتابفروشی آدمیت:
آدرس:تهران میرداماد بعد از دفینه بازار بزرگ میرداماد شماره ۲۶

ساعات کاری: شنبه تا پنجشنبه 9:30 الی 21:30
تلفن تماس: 02188788480