• 1
  • 2
  • 3
  • 4

صفحه نخست

دانلود کتاب طغیان ( جلد اول : پوچی شرزه ها)

دانلود کتاب طغیان ( پوچی شرزه ها)

«طغیان (پوچی شرزه‌ها)» نوشته بنیامین ملکی(-۱۳۷۱) نویسنده جوان و فانتزی‌نویس ایرانی است.

افسانه «طغیان»، در قالب حماسی، کهن و آخرالزمانی خود، فضایی بسیار گیرا را برای مخاطب ترسیم می‌کند.

خلاصه داستان
در شرف زمستانی سخت، حیاتِ تضعیف شدۀ زمین، میزبان تغییراتی مرموز می شود. شایعاتی غریب و نگران کننده، در شیرشین ( بزرگترین سرزمینِ قلمرو جنوب) دامن می گستراند و بر زندگی مردم سایه می کند. از شیوعِ مرضی که نسل انسان را نشانه رفته و راهِ تولد و مرگ را بر او می بندد... به طوری که هیچ نوزادی زنده متولد نمی شود، و هیچ مرده ای، در آرامشِ مرگ نمی ماند!
 مرضی همچون هاری، که پس از مرگ به آن مبتلا خواهند شد، و مردگان به شرزگی و توحش و خونخواری برمی خیزند و چنانند که علاجشان جز به تیغ نیست...

قسمتی از داستان :
کلاغان بر آسمانِ دوردستِ دشت‌ها آشوب می‌کردند و از آنچه می‌دیدند به توحش رسیده بودند. صدای شیهه اسبان و لگد کوفتن‌هاشان، از داخل آغل‌ها به‌گوش می‌رسید. نم نمِ باران دوباره آغاز می‌شد و لایه های ابرهای تیره بر آسمان می‌خزیدند. در وقفه‌های کوتاهی که میانِ نواختنِ نالان‌کوه ایجاد می‌شد، همگان احساس می‌کردند که صدایی مهیب سکوت را می‌لرزاند. سرانجام نالان‌کوه خاموش شد و نعره اهریمن، مو بر اندام ها ایستاند. صدایی مهیب و نهیب افکن که واضح و واضح‌تر می‌شد. ابرها چشمِ آسمان را بر این واقعه می‌بستند و طبیعت در خفقان بود.
 نترات از راه رسید و با یافتنِ رزام، بلافاصله از او خواست تا سپاهیانش را در پشتِ دروازه‌ها بیاراید تا در صورتِ دوام نیاوردنِ آرو واردِ عمل شوند. سپس به روی دیوارها رفت تا از وضعیت صفوفِ کمانداران اطمینان حاصل کند و خود نیز در همانجا به تماشا ایستاد.
صدای نعره‌ها چنان بود که از انسان بر‌ نمی‌آمد و گویی کوه‌ها درحالِ فوَران بودند. تنها تصوّر کردن جمعیتی که این صدا را باید، کاری دشوار بود، اما دیگر زمان تصورات به سر آمده و حال دیگر زمانِ رؤیت و رویارویی بود. این غریوِ اهریمن بود که دشت را می‌لرزاند و تا پیکر کبودِ آسمان می‌رسید.
صدای لرزیدنِ سربازان در زره‌های جنگ، مانند صدای بارانی سنگین بود. نُترات نفسی عمیق کشید و برای دیدن کابوس هایش در بیداری، به افقِ دشت‌های مقابل خیره شد...
طبیعت نفسش را حبس کرد و باد ایستاد. سرانجام گلویِ افق دریده شد و سیلِ سیاهِ عاریذات‌ها از بلندای دشت‌ها فروریخت...

دانلود کتاب طغیان ( پوچی شرزه ها)
دانلود طغیان جلد دوم ( زمین زمان )

تماس با ما

با خواندن کتاب های ما هزاران زندگی را تجربه کنید


نشرموج
خیابان انقلاب، خیابان دوازده فروردین، خیابان نظری، کوچه جاوید یک ،پلاک شش واحد یک
02166959925
02166495274
info@mowjbook.com
شنبه تا چهارشنبه - نه صبح الی پنج عصر

آخرین اخبار در کانال تلگرام نشرموج