• 1
  • 2
  • 3
  • 4

صفحه نخست

طغیان (جلد دوم زمین و زمان )

طغیان (جلد دوم زمین و زمان ) 

در کتاب اول خواندیم :
در شرف زمستانی سخت، حیاتِ تضعیف شدۀ زمین، میزبان تغییراتی مرموز می شود. شایعاتی غریب و نگران کننده، در شیرشین ( بزرگترین سرزمینِ قلمرو جنوب) دامن می گستراند و بر زندگی مردم سایه می کند. از شیوعِ مرضی که نسل انسان را نشانه رفته و راهِ تولد و مرگ را بر او می بندد... به طوری که هیچ نوزادی زنده متولد نمی شود، و هیچ مرده ای، در آرامشِ مرگ نمی ماند!
 مرضی همچون هاری، که پس از مرگ به آن مبتلا خواهند شد، و مردگان به شرزگی و توحش و خونخواری برمی خیزند و چنانند که علاجشان جز به تیغ نیست...زمین و زمان
را می توان عنوانِ درخوری برای کتاب دوم از مجموعه ی طغیان دانست. چرا که رقصِ بی نقصی از تمامی عناصرِ حاکم بر سرنوشت دنیای افسانه را بر ضرب آهنگ داستانی کتاب شاهد هستیم و چشم اندازِ وسیع تری به جهانِ شگرفِ داستان و ابعادِ معناییِ آن خواهیم یافت. با ورودِ شخصیت های تازه، حقایقِ بیشتری در بطنِ هر ماجرا افشا می شود و در می یابیم که هر کس چگونه بی آنکه بخواهد، با هر کنش خود، نقشی پاک نشدنی بر پردۀ این داستان می زند و همچون ریشه ای در پیِ آب، مسیر تازه ای را برای یافتن حقایق در دلِ داستان می شکافد.

فجایعِ کتاب اول ( پوچی شرزه ها)، تنها آغازی از برای تغییرات گسترده بر حیات زمین بوده که شما با خواندن آن، به دنیای افسانه ی طغیان وارد شدید. با کتاب دوم ازین مجموعه همراه باشید تا مهیج ترین سفر در بزرگترین دنیای افسانه نویسی معاصر ایران را تجربه کنید. از رمزگشاییِ نمایشِ پیچیدۀ تقدیر در مقابل چشمان خواننده، تا رساندنِ او به درگاهِ باور و ورطه ی حیرت، آنچه ایست که افسانۀ طغیان می کوشد تا در خلقِ اتفاقی ماندگار در ادبیات افسانه نویسی ایران تاثیر گذار باشد و معجون بی کم و کاستی از فن و محتوا را در هم آمیزد. همچنان به فاصلۀ خود را با کلیشه های معمول داستانی بیافزاید و نگاه جدیتر و واقع گرایانه تری به مقوله ی روایت داشته باشد.

تماس با ما

با خواندن کتاب های ما هزاران زندگی را تجربه کنید


نشرموج
خیابان انقلاب، خیابان دوازده فروردین، خیابان نظری، کوچه جاوید یک ،پلاک شش واحد یک
02166959925
02166495274
info@mowjbook.com
شنبه تا چهارشنبه - نه صبح الی پنج عصر

آخرین اخبار در کانال تلگرام نشرموج